Author: | Category: Transporto Naujienos |

Žemagrindės penkių ašių Kässbohrer puspriekabėsŠių metų rugsėjo mėnesį, plačiai žinomo puspriekabių gamintojo – Kässbohrer Fahrzeugwerke GmbH, penkių ašių žemagrindėms puspriekabėms buvo suteiktas Europos transporto priemonės atitikties sertifikatas.

Šis sertifikatas buvo išduotas remiantis direktyva 2007/40 EC ir jo dėka penkių ašių žemagrindes Kässbohrer puspriekabes galima be jokių papildomų patikrinimų užregistruoti visose Europos Sąjungos valstybėse bei kitose šalyse, kurios įsipareigojo laikytis šios direktyvos nuostatų.

Sertifikatą išdavė Didžiosios Britanijos transporto priemonių sertifikavimo biuras Bristolyje ir jam suteiktas numeris e11*2007/46*0736*00.

Penkių ašių žemagrindė Kässbohrer puspriekabė pasižymi ypač tvirtu rėmu, todėl ja galima pervežti labai sunkius krovinius, pvz. važiuojant 80 km/h greičiu, galima pakrauti 77 500 kg, o jei važiavimo greitį sumažintume iki 20 km/h, ja galima vežti krovinį sunkesnį nei 102 000 kg.

Kässbohrer gaminama penkių ašių žemagrindė puspriekabė taip pat išsiilgina papildomai iki 6 metrų ir bendras puspriekabės ilgis gali siekti 19190 mm. Tai yra ypač pravartu vežant ilgus krovinius. Galinės LB5 užvažiavimo rampos yra siūlomos tiek su medinėmis grindimis, tiek su metalinėmis grotelėmis.

Panašūs straipsniai
Kässbohrer užuolaidinė puspriekabė ritinių gabenimui (coil mulda)
Kässbohrer servisai – jau Lietuvoje
KÄSSBOHRER vėl Lietuvoje