Author: | Category: Transporto Naujienos |

„Volkswagen“ siekia įgyvendinti ambicingus planus

„Volkswagen“ siekia įgyvendinti ambicingus planus

Automobilių gamintojas „Volkswagen“ paskelbė, kad nuo šiol gamins tik vieno modelio akumuliatorius ir tai turėtų žymiai sumažinti jų gamybos sąnaudas. Vienas iš „Volkswagen“ valdybos narių paskelbė, kad visa automobilių gamintojų grupė siekia sumažinti 66 % automobilių akumuliatorių gamybos sąnaudas. Šie akumuliatoriai bus naudojami visuose elektrifikuotuose „Volkswagen“ automobiliuose – hibridiniuose ir elektromobiliuose.

Planuojama gaminti ličio jonų akumuliatorių baterijų dalis, kurios galėtų būti komplektuojamos atskirai, atsižvelgiant į tai, kokių jų reikia konkrečiam automobiliui. Dabar „Volkswagen“ naudoja įvairius skirtingus ličio jonų akumuliatorius – Panasonic, Samsung. Savo pasirinkimą gaminti vieno modelio akumuliatorius „Volkswagen“ grindžia tuo, kad taip padidintas automobilių gamintojų grupei priklausančios akumuliatorių surinkimo gamyklos Braunšveige efektyvumas.

Tiesa, kada „Volkswagen“ pradės gamybą vieno modelio akumuliatoriais, nežinoma. Kol kas aišku, kad „Volkswagen“ dabar išbando naujuosius ličio jonų akumuliatorius, jie skiriasi iš kitų tuo, kad yra net penkis kartus talpesni elektros nei kiti. Jei šie akumuliatoriai būtų patvirtinti, kaip galimi naudoti, tai padėtų elektromobiliams prailginti keliones, rečiau sustoti ir, žinoma, sumažinti naudojamų akumuliatorių dydį.

Rekomenduojame
Skaičiai pasako daugiau negu tūkstantis žodžių
Naudodamasi TIMOCOM transporto birža, „Vičiūnai“ išvengia grįžimų atgal be krovinių
TIMOCOM pristato naują produktą parodoje „Transport Logistic 2015″