Author: | Category: Transporto Naujienos |

Vokietijos piliečio automobilyje aptikta kontrabandinių rūkalų

Pirmadienį, spalio 29 d., Klaipėdos teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnai pasienio su Rusijos Federacija kontrolės punkte patikrino Vokietijos piliečio vairuojamą automobilį ir jame aptiko paslėptų tabako gaminių, vertinamų daugiau nei 1 400 litų.

Apie 7 val. krovininiu automobiliu „Iveco Daily“ iš Rusijos Federacijos į Panemunės kelio postą atvykęs 58 metų Vokietijos pilietis A. W. muitinės pareigūnams žodžiu deklaravo gabenantis 2 pakelius cigarečių „Bond Street“ su rusiškomis banderolėmis. Transporto priemonę patikrinus mobiliąją rentgeno kontrolės sistema paaiškėjo, kad automobilio šoninėse duryse po apmušalais yra paslėptų ir neteisėtai gabenamų tabako gaminių. Iš viso rasti 198 pakeliai cigarečių „Viceroy Red“ ir „Kent“, paženklintų rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Automobilis ir neteisėtai gabenti rūkalai sulaikyti, Vokietijos piliečiui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Už šį pažeidimą jam gresia bauda nuo 5 000 iki 10 000 litų su prekių ir transporto priemonės konfiskavimu.

Šaltinis: LR muitinė

Panašūs straipsniai

Medininkuose sulaikyta ketvirčio milijono litų vertės cigarečių kontrabanda

Muitininkams įkliuvo kelių dešimčių tūkstančių litų vertės kontrabandos gabentojai

Lietuvio automobilyje muitininkai rado beveik 70 tūkst. vnt. rūkalų