Author: | Category: Transporto Naujienos |

Vilkikų vairuotojų džiaugsmas – kelio Utena-Vilnius rekonstrukcija

Vilkikų vairuotojų džiaugsmas – kelio Utena-Vilnius rekonstrukcija

Daugybę metų vilkikų vairuotojus, vykstančius į Latviją, varginantis betoninis kelias pagaliau bus rekonstruotas. Susisiekimo ministerija birželio pabaigoje paskelbė, kad reikia Vyriausybės ir Seimo pritarimo, ir bus pradėtas grandiozinis projektas.
Apie tai, kad kelias reikalauja investicijų, kalbama jau ne vienerius metus, mat prieš kelius dešimtmečius atlikti darbai kelia nemenkų pavojų saugumui ypač vasarą – esant didelei oro temperatūrai, betono blokai pakyla ir kelia grėsmę vairuotojams.
Šio projekto vertė skaičiuojama milijonais litų. Numatoma, kad tam reikės per 600 mln. Lt. Už šiuos pinigus bus pakeista daugiau kaip 70 km kelio dangos. Darbai prasidėtų nuo 2016 m. ir baigtųsi po trejų metų. Valstybė dėl šio projekto plėtros turėtų apsispręsti jau greitu laiku – iki 2014-ųjų metų pabaigos.
Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius patvirtina, kad įgyvendinant tokius projektus patirties jau yra – panašiais pagrindais buvo tiesiamas Palangos aplinkkelis. Anot jo, skubėti pradėti tokius darbus skatina ir per keletą metų išaugęs Vilnius-Utena automobilių srauto intensyvumas. Darbus finansavusiam privačiam verslui valstybė žada pinigus išmokėti dalimis.

Rekomenduojami straipsniai:
Kelių mokestis Didžiojoje Britanijoje
Dar daugiau krovinių pervežimo darbų rasite TIMOCOM
Ar logistai mokės už transporto priemonių dezinfekciją?

Autorius: BukMatomasq