Author: | Category: Transporto Naujienos |

Vidurio Lietuvos vezeju klubasIlgai brandinta idėja suvienyti Kauno regiono vežėjus, kad kartu būtų galima geriau atstovauti jų interesams, įgyvendinta – kovo mėnesį pradėjo veikti Vidurio Lietuvos vežėjų klubas, į kurį pirmiausia susibūrė kauniečiai. Prezidentu išrinktas bendrovės „Jotvainis“ savininkas Romas Vosylius, viceprezidentu – UAB „Autopaslauga“ savininkas Romas Austinskas.

Pasak naujojo prezidento R. Vosyliaus, trūko atstovavimo vežėjų interesams, ypač Kauno regione, todėl jau seniai svarstyta apie tokį klubą. Jo teigimu, nors transporto sektorius Lietuvoje auga, bet vežėjai dažnai lieka neišgirsti, o daug kasdienių klausimų – neišspręstų. Kita vertus, juk darniam dideliam vienetui lengviau ir valstybinėse institucijose kažko pasiekti.

Viceprezidento R. Austinsko teigimu, iššūkių transporto sektoriuje netrūksta ir net daugėja: nerimą keliantis „Mobilumo paketo“ svarstymas, „Brexitas“ ar 95 kodo klausimai. Todėl, jo nuomone, susivienijusiems vežėjams bus lengviau rasti problemos sprendimą.

Optimistiškai nusiteikęs ir vienas iš klubo steigėjų, bendrovės „Hegelmann Transporte“ direktorius Tomas Jurgelevičius, kuris viliasi, kad netrukus prie klubo veiklos prisijungs ir aplinkinių miestų vežėjai, juk būryje lengviau dirbti ir rasti išeitis.