Author: | Category: Transporto Naujienos |

VIA BALTICA kelyje policijos pareigūnai nuo šiol dirbs dažniau

VIA BALTICA kelyje policijos pareigūnai nuo šiol dirbs dažniau

Kelias „Via Baltica“ jau ne vienerius metus vadinamas mirčių ir nelaimių keliu. Mat jame įvyksta labai daug eismo įvykių, nors pareigūnų kontrolės tikrai netrūksta. Paskutinįjį kartą masiniai tikrinimai buvo surengti liepos 31 d. Čia patruliavo Marijampolės ir Kauno pareigūnai. Daugiausiai pažeidimų užfiksuojama atkarpoje nuo Lenkijos respublikos sienos iki Kauno.

Vykdant tokius patikrinimus, daugiausiai dėmesio skiriama asmenims apsvaigusiems nuo narkotikų ar alkoholio. Liepą šiame kelyje buvo vykdomas viešas ir neviešas patruliavimas. Kai tikrinimas yra viešas, tuomet iš eilės tikrinamas visų transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Neviešo patikrinimo metu transporto priemonių greitį matuoja mobilieji prietaisai, įrengti nepažymėtuose automobiliuose.

Daugiausiai pažeidimų fiksuojama dėl apsvaigimo nuo alkoholio. Kiti pažeidimai – dėl techninės būklės, per didelio keleivių skaičiaus transporto priemonės viduje. Saugumui užtikrinti policijos pareigūnai netolimoje ateityje žada dar griežčiau patruliuoti kelyje „Via Baltica“, nes būtent šis kelias kelia daugiausiai problemų dėl pernelyg didelio avaringumo.

Rekomenduojami straipsniai
Naujos rentgeno kontrolės sistemos
Ekspertas iš Vokietijos ir vežėjai įvertino vairavimo simuliatoriaus būklę
Mes tikimės tolimesnės transporto sektoriaus plėtros