Author: | Category: Transporto Naujienos |

Naująją ULTRA-lengvą „Schwarzmüller“ puspriekabę jau galima įsigyti.

Praeitais metais ši puspriekabė buvo pristatyta parodoje, tačiau nebuvo parduodama, nes koncernas „Schwarzmüller“ norėjo įsitikinti, kad sunkiausiomis ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis ši puspriekabė ištikimai tarnaus klientams. Išlaikiusi tokį egzaminą puspriekabė yra pilnai pasiruošusi integruotis į transporto priemonių rinką.

ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti

ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti

Naują ULTRA-lengva „Schwarzmüller“ puspriekabę po beveik dvejus metus trukusio intensyvaus kūrimo ir testavimo etapo jau gali įsigyti vartotojai. Rezultatai kalba patys už save – nepaprastai lengvos platformos puspriekabė su įvairia komplektacija, sveria tik 4850 kg.

ULTRA-lengvos puspriekabės svoris palyginti su įprastinių yra beveik 1500 kg mažesnis, o tai didelė nauda klientams, nes į transporto priemonę galima daugiau pakrauti.

Naujai sukurta

ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti

ULTRALIGHT puspriekabė – lengva ir atsiperkanti

puspriekabė prisideda prie aplinkos saugojimo, nes lengva konstrukcija sumažina degalų sąnaudas iki 3%, o taip pat ir CO2 išmetimą į aplinką. Per vienerius metus įmonė, turinti tokią transporto priemonę, gali sutaupyti dėl mažesnių degalų sąnaudų ir gauti didesnes pajamas

dėl galimybės iki 7% padidinti vežamų krovinių svorį. Šis ekonominis pranašumas leidžia manyti, kad tai apsimoka!

ULTRA-lengva transporto priemonė gali būti montuojama su bortais, kaip anstatas ar skirta vežti popieriui ir ritiniams.

Žinoma, ULTRA-lengvos transporto priemonės konstrukcija sukurta taip, kad krovinio saugumas atitinka visus reikalavimus. Standartinis krovinio tvirtinimo sertifikatas XL pagal DIN EN 12642 reikalavimus šiai puspriekabei buvo patvirtintas ir gali būti suteiktas gėrimų arba popieriaus ritinių gabenimui.

Panašūs straipsniai: