Author: | Category: Transporto Naujienos |

Pavasaris – naudingų pažinčių metas

Pavasaris – naudingų pažinčių metas

Pavasaris – ne tik gamtos suklestėjimo, bet ir verslo pažinčių mezgimo metas. Tokią progą suteikia specializuotos parodos. Balandžio paskutinę savaitę (balandžio 23-26 d.) Maskvoje vyko 18-oji tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransRussia 2013“. Jos metu vyko tarptautinė krovinių pervežimų, transporto ir logistikos konferencija, buvo gausu seminarų. Dar nepasibaigus parodai Maskvoje, balandžio 26 d., duris atvėrė gerokai jaunesnė, bet sparčiai auganti ir geras perspektyvas turinti transporto verslo paroda Rygoje „Auto 2013“.
Šiemet parodoje „TransRussia“ dalyvavo daugiau kaip 500 kompanijų iš 27 pasaulio šalių. Lietuvos transporto verslo atstovai kaip visada noriai naudojosi galimybe prisistatyti Rusijos ir NVS šalių rinkoje, kurios galimybės yra milžiniškos. Kaip rodo organizatorių atlikti tyrimai, daugiau nei 98 proc. dalyvių renginio metu sudaro naujas sutartis, parodą vertina kaip sėkmingą savo verslui. Parodos lankytojų skaičius viršija 24 tūkst., dauguma jų – susiję su transportavimo verslu.
Transporto ir logistikos parodoje dalyvavo Nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija „Lineka“, kuri nacionaliniame stende prisistatė kartu su dešimčia bendrovių. Stendus turėjo trisdešimt mūsų šalies atstovų.
Rygoje vykusi paroda „Auto 2013“ palyginti su „TransRussia“ buvo daug kuklesnė, veikiausiai tam turėjo įtakos šių renginių susisiekiantys tvarkaraščiai. Lietuvai atstovavo tik šešios įmonės. Stambieji rinkos dalyviai prioritetą suteikė Maskvos parodai.
Tuo tarpu transporto rinkos dalyvių partnerė kompanija TIMOCOM Soft- und Hardware GmbH neaplenkė nei Maskvos, nei Rygos. Už tūkstančius kilometrų nutolusiuose milijoniniuose miestuose TIMOCOM dirbo pasidalinusi į dvi komandas, stendus aplankė tūkstančiai suinteresuotų lankytojų. TIMOCOM parodose pristatė tris IT produktus: lyderę Europoje krovinių ir transporto biržą TC Truck&Cargo®, pervežimo konkursų skelbimo platformą TC eBid® bei stambiausią Europoje sandėliavimo biržą.