Author: | Category: Transporto Naujienos |

Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje (VKTI) – bene vienoje iš svarbiausių transporto ir logistikos bendruomenei – institucijų pokyčiai prasidėjo netikėtai pasikeitus vadovui, kuris beveik be jokių paaiškinimų paliko postą.
Naujasis vadovas Robertas Šerėnas pasakoja, kokių veiksmų bus imtasi, kad transporto politika geriau tarnaujų tikslinėms auditorijoms.
Vienas iš pagrindinių pokyčių, kurį žadama inicijuoti dar šiais metais – šimtaprocentinis perėjimas prie elektorinių dokumentų ir atsisakymas „popierinių“ procedūrų. Leidimų kvotų mechanizmas šiuo metu taip pat yra tobulinamas. Vėliau pokyčiai palies ir leidimų išdavimą trečiųjų šalių piliečiams, norintiems dirbti Lietuvoje. VKTI pripažįsta, kad iki šiol buvo pernelyg intensyviai kišamasi į kitų institucijų darbo procesus.
Vis dėlto svarbiausiu strateginiu tikslu išlieka saugumo keliuose didinimas, eismo nelaimių analizė, leidžianti prieiti prie aiškių išvadų, kuria linkme būtina judėti. „Keliame sau ambicingą tikslą, kad keliuose nežūtų eismo dalyviai“, – planuojamus pokyčius apžvelgia R. Šerėnas.