Author: | Category: Transporto Naujienos |

Transporto priemonės Rusijoje bus tikrinamos griežčiau

Transporto priemonės Rusijoje bus tikrinamos griežčiau

Nuo kovo vykstantys per valstybinę Rusijos Federacijos sieną bus tikrinami griežčiau – didesnis dėmesys bus skiriamas bendrosios masės, matmenų ir ašių apkrovos kontrolei. Apie naujus reikalavimus praneša juridinė įmonė „Urvest“.

Vežėjai raginami atkreipti dėmesį į šiuos reikalavimus, ypač tie, kurie važiuoja su pilnais degalų bakais. Nustačius didesnį nei leidžiama svorį, pareigūnai surašys protokolą, kurį perduos muitinės institucijoms. Už pažeidimus gali būti skirta net iki 500 tūkstančių rublių bauda.

Esant tokiai tvarkai, kuri daugeliui transporto įmonių vadovų, vis dar yra nesuprantama, kovo 17 d. Vilniuje rengiamas seminaras, kurio metu įmonių vadovai bus konsultuojami, ką daryti, jei vairuotojai pateko į tokio pobūdžio situaciją.

Pagrindinės rekomendacijos, kurias pateikia „Urvest“, yra šios:

  • Informuoti transporto bendrovėse dirbančius vairuotojus, vykdančius reisus į Rusiją, apie tai, kad Rusijoje sugriežtinta tvarka dėl ašių apkrovos;
  • Gavus surašytą protokolą kuo greičiau jį perduoti savo transporto įmonės vadovybei, o vadovybė turėtų kuo greičiau pateikti teisininkams.
  • Apskųsti sprendimą galima per 10 d.

Rekomenduojame
Europos transporto rinka svyruoja
Sumažintos TIR knygelių kainos
Krovinių ekspedijavimo įmonė „Kleyling“