Author: | Category: Transporto Naujienos |

Lietuvos paštas

Lietuvos paštas ketina rekonstruoti Ukmergės, Raseinių, Naujosios Akmenės ir Rokiškio paštus. Iš viso paštų atnaujinimui planuojama skirti apie 1 mln. litų.

„Daugelis Lietuvos pašto skyrių nerekonstruoti jau daugelį metų. Paštų patalpos nepritaikytos ne tik klientų, bet ir mūsų darbuotojų poreikiams. Siekiame, kad klientams būtų patogu ir malonu naudotis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis, todėl atnaujiname senus skyrius“, – sakė Lietuvos pašto Tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.
Ukmergės, Raseinių, N. Akmenės ir Rokiškio paštuose bus atnaujintos šildymo bei vėdinimo sistemos, pakeisti langai, šiuolaikiškai ir moderniai įrengtos klientų aptarnavimo salės, tarnybinės patalpos ir kt.
Paštuose bus galima gauti visas Lietuvos pašto teikiamas paslaugas – išsiųsti korespondencijos siuntas, siuntinius, pasinaudoti pasiuntinių paslaugomis, užsiprenumeruoti periodinių leidinių, sumokėti įmokas, mokesčius, pasinaudoti draudimo ar išperkamosios nuomos paslaugomis, pašto perlaida išsiųsti pinigų ar juos gauti ir t. t.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.
Šaltinis:
LR Susisiekimo Ministerija