Author: | Category: Transporto Naujienos |

TimoCom Messenger – prisijunkite prie moderniausios logistikos programėlėsModerniausia visų laikų logistikos programėlė jau pasirodė. Didžiausios Europos transporto platformos tiekėja pagalvojo apie visiškai kitokius logistikos įmonių poreikius ir sukūrė šį Messenger‘į. Taigi, kaip veikia ir kokias funkcijas turi ši programa?

Messenger pristatymas iš pagrindų pakeičia visą verslo komunikacijų spektrą TimoCom vartotojams. Dabar jūs turite galimybę pasirinkti pasiūlymą TC Truck&Cargo® krovinių biržoje ir vienu paspaudimu pradėti su pasiūlymu susijusį pokalbį su verslo partneriu. Tai sutaupo daug laiko sudarant sandorį nuotoliniu būdu.

Manyti, kad programėlė nesaugi, visai nereikėtų, nes skirtingai nei kad viešai prieinamose pokalbių programose, klientai, bendraujantys per TimoCom Messenger, gali būti tikri, kad jie bendrauja su tikru asmeniu. Kiekvienas naujas klientas yra pirmiausia kruopščiai patikrinamas ir tik tada gauna patvirtinimą prieigai į transporto platformą.

Messenger programėlė, kurią galima naudoti keliuose įrenginiuose, yra privalumas mūsų vartotojams pasiūlymų platformoje, kai jie yra kelyje ir ypač po darbo valandų. Su Messenger vartotojai gali peržiūrėti diskusijų statusą ne tik stacionariame PC, bet ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Nuo šiol pirmasis TimoCom Messenger yra skirtas siekiant įgyti atramos tašką transporto ir logistikos sektoriuje ir iš pagrindų keičia vartotojo darbo eigą.

Rekomenduojame
Transporto barometras: Trečiajame ketvirtyje ir vėl stebimas krovinių perteklius
Sandėlis logistams – viena iš svarbiausių vietų veikloje
Išmaniosios technologijos kovos su šešėliu: kaip tai palies logistiką?