Author: | Category: Transporto Naujienos |

TIMOCOM darbuotojai kalėdines dovanas ruošia vasarąDarbuotojai ir vykdomoji taryba nusprendė paremti renginį „Weihnachtspäckchenkkonvoi“ („Kalėdinis dovanų karavanas“).

Įkvėpti panašios praėjusių metų iniciatyvos, TIMOCOM darbuotojai šiais metais nusprendė dalyvauti „Round Table Deutschland“ rengiamame kalėdinio dovanų karavano renginyje. Šiltais vasaros mėnesiais didžiausios Europoje transporto platformos darbuotojai pradėjo pakuoti batų dėžutės dydžio dovanas. Iš viso jų supakavo 146.

Per 2016 m. vasaros atostogas TIMOCOM darbuotojus ir vaikus palaimino geroji Kalėdų žvaigždė. Tiek jauni, tiek vyresni svarstė, kaip galėtų pradžiuginti tolimosios Moldavijos vaikus. Gruodžio pradžioje su meile supakuotos dovanos pradėjo savo kelionę dviem sunkvežimiais su dar maždaug 10 000 kitų.  Drabužių, žaislų ir ilgai galiojančio maisto produktų pripildytos dėžės gruodžio 5–8 d. pasieks vaikų namus ir prieglaudas.

TIMOCOM pasirūpins ne tik už karavaną atsakingų darbuotojų ir vairuotojo Jochen Dieckmann logistikos klausimais. IT paslaugų teikėjas šiuo tikslu skirs dosnią auką. Daugiau informacijos TIMOCOM paskelbs advento laikotarpiu, kad laukti Kalėdų būtų dar smagiau.

Daugiau informacijos apie TIMOCOM rasite adresu www.timocom.lt