Author: | Category: Transporto Naujienos |

Vežėjai gali džiaugtis dėl TIR knygelių kainų – mat jos iki balandžio 15 d. bus sumažintos dešimt procentų. Toks sprendimas priimtas siekiant didinti TIR sistemos konkurencingumą. Taip pat LINAVOS prezidiumo posėdyje nustatyta, kad asociacijos gaunama marža už TIR knygeles būtų fiksuojama eurais.

IRU nutarimas dėl TIR knygelių kainos sumažinimo LINAVOS prezidiume buvo priimtas ir patvirtintas vienbalsiai, nes esant sudėtingai situacijai Rusijos rinkoje, vežėjai neturi daug apyvartinių lėšų, todėl mokėdami mažiau už TIR knygeles, galės šiek tiek atsikvėpti.

Pastaruoju metu asociaciją vėl drebina nesutarimai. Vienas iš naujausių įvykių – vežėjų išreikštas nepasitikėjimas prezidiumo nariu Juliumi Misiūnu (UAB „Ignolita“ vadovas). Pats J. Misiūnas šią situaciją vertina gana ramiai. Pasak jo, jei yra vertesnių kandidatų, tai tegul jie būna išrenkami. „Nesijaučiu niekam skolingas ir netgi negaliu komentuoti šio vežėjų sprendimo, nes jų argumentų, kodėl susiklostė tokia situacija, dar kol kas neišgirdau“.

Rekomenduojame
TIR garantinės sistemos dalyviams
IRU: Rusijos ekonomika dėl TIR apribojimų patiria žalą
Ar nacionalinės garantijos išstums TIR knygeles?