Author: | Category: Transporto Naujienos |

135 metrų ilgio krovininis laivas laukia remonto Gdanske, Lenkijoje. Dėl to jo vairo mechanizmo dalis reikia skubiai nugabenti į gamyklą Danijoje, o vėliau, sutaisius, grąžinti į Gdansko uostą. „WR Group“ priėmė transporto užsakymą likus vienai dienai iki Kalėdų vakaro; dabar reikėjo kuo greičiau įvykdyti patį užsakymą.

Skubus transportas ir iššūkis

Reikėjo greitai surasti specialią transporto priemonę negabaritiniam transportui, ją tiesiogiai pakrauti ir nedelsiant išsiųsti į Danijos remonto įmonę. Ir visa tai – valstybinės šventės išvakarėse. Užduotį apsunkino keli aspektai:
Pirma, daugelyje Europos įmonių dieną prieš Kūčias ir vakarą paprastai sutrumpinama darbo diena arba daugelis darbuotojų ar net visos įmonės pasiima laisvadienius.

Laivas Viduržemio jūroje

Antra, specialias transporto priemones ir specialią įrangą reikia užsakyti vidutiniškai prieš 14 darbo dienų. Nepaisant to, WR logistikos specialistai nedelsdami priėmė užsakymą.

Per didelės krovininio laivo atsarginės dalys

Krovinį sudarė negabaritinės krovininio laivo vairo mechanizmo dalys: 11 tonų sverianti ir beveik 4 metrų aukščio vairo mentė su 6 tonas sveriančiu rėmu ir vairo traukle. Atsarginės laivo dalys turėjo būti gabenamos sausuma iš Lenkijos į Daniją ir ten remontuojamos. O vėliau, po remonto, grįžo į laivą, kuris buvo Gdansko uoste.

Kompetentingas sprendimas nestandartinėje situacijoje

„WR Group“ specialistai surado tinkamą transporto priemonę negabaritinėms atsarginėms dalims gabenti ir pakrovė jas per 19 valandų. Negabaritinis krovinys buvo gabenamas dengtu žemagrindžiu krautuvu. Laivo atsarginės dalys iš uosto išplaukė prieš pat Kalėdas. 1 300 km kelionė į remonto įmonę truko tris dienas.

WR Group sėkmingai grąžino suremontuotas dalis į krovininį laivą Naujaisiais metais, 2022 m. sausio pirmąją savaitę.

Klientai visame pasaulyje gali pasikliauti „WR Group“, kuri kokybiškai vykdo jų užsakymus, nesvarbu, ar tai būtų transportavimas, sertifikavimas, muitinis įforminimas, ar visos trys paslaugos. Grupė stengiasi rasti sprendimus visose, net ir pačiose netikėčiausiose situacijose.

Šaltinis: WR Group Holding Ltd.