Author: | Category: Transporto Naujienos |

Skandalas dėl slapto įrašinėjimo kilo prezidiumo posėdyje

Skandalas dėl slapto įrašinėjimo kilo prezidiumo posėdyje

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdį sutrikdė nemalonus incidentas – revizijos komisijos pirmininkas Vidmantas Pelėda slapta įrašinėjo vykstantį posėdį. Tai pastebėję prezidiumo nariai pasipiktino tokiu kolegos elgesiu ir priėmė sprendimą, kad klausytojo teisėmis posėdyje dalyvaujantis V.Pelėda paliktų salę.

Nors pastarasis bandė teisintis, esą nieko blogo nesiekiąs slaptu įrašinėjimu, tokį bandymą kitiems nežinant fiksuoti diskusijas pastebėję prezidiumo nariai pasipiktino. „Slaptas įrašinėjimas yra draudžiamas įstatymų, jau nekalbant apie tokio veiksmo moralinę pusę.“, – sakė Mečislavas Atroškevičius, asociacijos „Linava“ viceprezidentas.

Jis neatmetė galimybės, kad prezidiumo narių pokalbiai vėliau gali būti panaudoti diskredituoti kažkurį iš jų dėl išsakytų nuomonių, ypač svarstant konfidencialius narystės ar kitus klausimus.

Asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius pasiūlė padaryti pertrauką, o vėliau prezidiumo nariams balsuoti ar taip besielgiantis revizijos komisijos pirmininkas turėtų likti salėje. Balsų dauguma nuspręsta, kad V.Pelėda turėtų ją palikti. Revizijos komisijos pirmininkas tarstelėjęs trumpą atsiprašymo kalbą paliko prezidiumo posėdį.

Šaltinis: Linava

Panašūs straipsniai:
Patvirtino, kad Rusija pažeidė tarptautinę teisę
Rusijos muitinė pralošė bylą Rusijos vežėjams
S.Česnavičiui už veikimą prieš „Linavą“ – įspėjimas dėl narystės stabdymo