Author: | Category: Transporto Naujienos |

Siuntos 24

Per siuntų savitarnos terminalus SIUNTOS24 į užsienio šalis siuntas siunčiantys gyventojai galės dar labiau sutaupyti. Į 22 Europos šalis siuntas bus galima siųsti net iki 40 proc. pigiau.

„Per siuntų savitarnos terminalus SIUNTOS24 vis daugiau siuntų siunčiama ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis. Siekiame, kad ši paslauga būtų patraukli mūsų klientams, todėl sumažinome siuntų, siunčiamų į užsienio šalis, pristatymo kainas“, – teigė Lietuvos pašto antrinės bendrovės „Baltic Post“ direktorius Domas Sabaitis.
Pasak D. Sabaičio, daugiausia gyventojai per siuntų savitarnos terminalus SIUNTOS24 siuntas siunčia į tas šalis, kuriose didžiausios lietuvių bendruomenės – Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją. Būtent į šias šalis ir buvo labiausiai sumažintos siuntų pristatymo kainos.
Pavyzdžiui, išsiųsti siuntą per savitarnos terminalus į Daniją kainuoja nuo 65 litų, Suomiją ir Vokietiją – nuo 79, Švediją – nuo 85, Didžiąją Britaniją – nuo 89 litų. Į kaimynines Latviją ir Estiją per terminalus siuntas galima išsiųsti nuo 33,99 Lt. Siuntos kaina priklauso nuo jos dydžio – S, M, L ar XL.
Dar vienas patogumas klientams – naujos siuntų lipduko sukūrimo ir apmokėjimo funkcijos. Užpildyti siuntos duomenis galima internetinėje svetainėje, o atsispausdinti specialių siuntos lipduką – pasirinktame terminale. Siuntėjui nebereikės prie terminalo suvedinėti siuntos gavėjo ir siuntėjo duomenų. Tą jis galės padaryti namuose ar darbo vietoje.
Apmokėti už siuntos lipduką, kuris buvo sukurtas internetu, taip pat bus galima pasirinktame terminale. Iki šiol pildant siuntos duomenis internetu, už siuntos pristatymą apmokėti reikėjo iškart, bankiniu pavedimu.

Šiuo metu veikia 66 SIUNTOS24 terminalai 39-iuose šalies miestuose.

Šaltinis: Susisiekimo ministerija

Panašūs straipsniai:

Lietuvos paštas įsigijo bendrovę „Baltic Post“