Author: | Category: Transporto Naujienos |

„Schwarzmüller“ savivarčiai – saugumas, stabilumas, ekonomiškumas

„Schwarzmüller“ savivarčiai – saugumas, stabilumas, ekonomiškumas

Koncernas „Schwarzmüller“ per metus pagaminantis daugiau nei 1000 savivarčių, gali pasiūlyti ypatingai tvirtos konstrukcijos bei didelės keliamosios galios savivartes puspriekabes ar priekabas.

   Austrų bendrovė „Schwarzmüller“ gamina puspriekabes, priekabas, kurios naudojamos ne tik statybose, karjeruose, žemės ūkyje, bet ir tiesiant kelius, visos jos yra pritaikytos biriems ir nebiriems produktams vežti. Taip pat šios transporto priemonės yra maksimaliai pritaikytos pirkėjo poreikiams ir Lietuvos regiono sąlygoms.
   Ypatingai tvirtos ir per daugelį metų ištobulintos „Schwarzmüller“ rėmų konstrukcijos lemia gaminio ilgaamžiškumą. Be to, viena iš naujausių dažymo technologijų, užtikrinanti rėmo atsparumą korozijai daugiau nei 10-čiai metų, suteikia visas galimybes pateikti patikimą ir optimalų pagal savo technines charakteristikas gaminį.
   Puspriekabės, priekabos gali būti 2 arba 3 ašių ir išsiverčiančios į galą arba į tris šonus. Antstatai gali būti montuojami ant 2, 3, 4 ašių vilkikų. „Schwarzmüller“ savivarčių važiuoklės ir kėbulai gali būti pagaminti iš įvairaus metalo: rėmas ir kėbulas iš aliuminio, rėmas iš plieno, kėbulas iš aliuminio ar rėmas ir kėbulas iš plieno.
Savivarčių kėbulų forma taip pat gali būti siūloma labai įvairi:

   • Kampuota;
• Segmentuota pusapvalė;
• Viengubų arba dvigubų sienų ir grindų.

   Kalbėdami apie aliuminio kokybines savybes, koncerno „Schwarzmüller“ atstovai būtinai pamini, kad aliuminis – tai sutaupyti kilogramai. Aliuminio privalumas – natūraliai sumažėjusi korozija bei lengvumas.          Su „Schwarzmüller“ savivarčiais krovinius galima vežti bet kokiu oru, tam panaudojamas susukamas tentas, kuris užtikrina vežamo krovinio saugumą. Gabenamas krovinys neprilimpa prie dugno dėl naujausių kėbulo vidaus padengimo technologijų. Savivarčiai siūlomi su pneumatine ar lingine pakabomis. Klientas taip pat gali pasirinkti savivartę puspriekabę, priekabą su pakeliama ašimi, kuri automatiškai pasikelia, jei transporto priemonė važiuoja nepakrauta arba krovinys neviršija 13-14 tonų. Taip taupomos padangos, mažiau dėvisi stabdžiai.

   Koncernas „Schwarzmüller“ teikia visas garantinio aptarnavimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų Europoje. Be to, prailginus garantinio aptarnavimo laiką iki 2 metų, neabejojama gerėjančia transporto priemonių kokybe, ilgu tarnavimu bei mažesniais rūpesčiais klientams

Šaltinis: „Schwarzmüller“

Panašūs straipsniai
ULTRA-lengva puspriekabė jau 2013 metais
„Schwarzmüller“ produkcijos paroda
Neslystantys kroviniai „Schwarzmüller“ puspriekabėse