Author: | Category: Transporto Naujienos |

„Schwarzmüller“ produktuose – saugesnio transportavimo sistema „RuLasi“

Tinkamas krovinio tvirtinimas kiekvienam vežėjui yra aktualus ir labai svarbus dalykas. Nuo to priklauso, ar krovinys pasikeitus transporto priemonės svorio centrui neiškris, neapvirs ir bus saugiai nugabentas.

„Schwarzmüller“ koncernas sukūrė patobulintą krovinio tvirtinimo sistemą runginėms transporto priemonėms (RuLasi). Kaip teigia patys gamintojai, jų klientams reikia patikimų ir visus krovinio tvirtinimo reikalavimus atitinkančių produktų, todėl nuspręsta atsižvelgti į tokius pageidavimus ir sukurti „RuLasi“ sistemą.

Runginėse transporto priemonėse suvirinami diržų tvirtinimo lizdai dvylikoje išilginių skersinių (rėmų), kurie eina per visą plotį. Pagal pasirinkimą lizdai gali būti atviri arba uždari iš apačios.

Kiekviename lizde yra diržų tvirtinimo skylės, kurių kiekviena gali išlaikyti 2000 daN apkrovą. Diržų tvirtinimo variantų gali būti daugiau nei 200, priklausomai, kiek lizdų porų bus sumontuota grindyse.

Reikia nepamiršti, kad sistema gali būti montuojama ir tentinėse užuolaidinėse, bortinėse bei statybinėms medžiagoms vežti skirtose puspriekabėse. Taip pat yra galimybė šią krovinio tvirtinimo sistemą įrengti priekabose ir antstatuose.

Nerunginėse transporto priemonėse galimi 5 variantai kaip lizdai poromis montuojami skersiniuose:

  1. Šoniniuose rėmuose;
  2. Šoniniuose rėmuose ir per vidurį;
  3. Šoniniuose ir viduriuose rėmuose;
  4. Tik per vidurį;
  5. Per visą plotį.

Kiekvienas klientas prieš užsisakydamas tokį papildomą priedą, turi nuspręsti, ar jam reikalingas rėmas su diržų tvirtinimo lizdais, nes vėliau sumontuoti tokią  krovinio tvirtinimo sistemą „RuLasi“ užtruks daug laiko ir pareikalaus papildomų išlaidų.

Šaltinis: Schwarzmüller