Author: | Category: Transporto Naujienos |

„Schwarzmüller“ gaminių gamoje – nauja puspriekabė „Basic“

Austrijos kompanijos „Schwarzmüller“ gaminių gamoje – nauja tentinė puspriekabė „Basic“, kuri taps geru papildymu kitam tos pačios grupės modeliui „Premium“.

„Vienas pagrindinių „Basic“ modelio privalumų yra greitas puspriekabės pristatymas. Klientai jau dabar gali užsisakyti  šį siūlomą produktą ir jis juos pasieks rudenį. Taip klientai išvengs ilgo laukimo, sutaupys kaštų savo įmonei“, – privalumus dėstė „Schwarzmüller“ atstovo Lietuvoje ir Latvijoje UAB „Ligranta“ pardavimų vadybininkas Kęstutis Pagalys.

Kaina visais laikais buvo aktualus kriterijus renkantis bet kokį produktą, todėl koncernas „Schwarzmüller GmbH“ gali patenkinti klientų poreikius ir modelį „Basic“ siūlo įsigyti patrauklesne kaina.

Puspriekabės modelis „Basic“ bus parduodamas su tamsiai pilkos spalvos važiuokle ir kėbulu, tačiau užsakius daugiau modelio vienetų, koncernas „Schwarzmüller GmbH“ spalvą galės pakeisti už tą pačią kainą pagal klientų pageidavimą.

Viena iš naujovių, kurias siūlo gamintojas, yra puspriekabės grindų šonuose sumontuotas rėmas su skylėmis. Toks sprendimas padės stipriau ir saugiau pritvirtinti krovinius, kad šie nenuslystų. Grindys pagamintos iš 27 mm storio presuoto medžio plokštės ir sujungtos su rėmu. Tokiomis grindimis puspriekabė „Basic“ palengvėjo 200 kg. Tuo tarpu tentinių puspriekabių „Premium“ grindys papildomai yra sustiprintos Omega profiliais ir lentomis. Tai ypač aktualu vežant sunkesnius krovinius. Verta žinoti, kad koncernas  „Schwarzmüller GmbH“ rėmus savo produktams gamina patys, todėl jų kokybė nekelia abejonių.

Puspriekabė „Basic“ turi vientisą plieninę priekinę sieną, kuri yra tvirtesnė ir gali atlaikyti stipresnius smūgius, bei galines duris, kurios yra pagamintos iš vientiso profilio. Skirtingai nei „Basic“ puspriekabės „Premium“ turi iš profilių sujungtą aliuminę priekinę sieną ir galines duris.

Puspriekabės „Basic“ atitiks visus keliamus reikalavimus pagal ES direktyvą ir iškart bus pažymėtos šviesą atspindinčiomis juostomis.

 

Šaltinis: UAB „Ligranta“