Author: | Category: Transporto Naujienos |

S.Česnavičiui už veikimą prieš „Linavą“ – įspėjimas dėl narystės stabdymo

S.Česnavičiui už veikimą prieš „Linavą“ – įspėjimas dėl narystės stabdymo

Asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdyje svarstyta vieno iš asociacijos narių, transporto bendrovės „Ekosig“ vadovo Sigito Česnavičiaus veikla, nukreipta prieš „Linavą“. Jis oficialiai įspėtas dėl galimo pašalinimo iš asociacijos narių už tokią veiklą. Asociacijos įstatuose yra numatyta, kad narys, veikiantis prieš asociacijos interesus gali būti šalinamas iš „Linavos“ narių sąrašo prezidiumo sprendimu.

Vežėjus papiktino tai, kad prasidėjus aktyvioms diskusijoms valstybės institucijose apie būtinybę įvesti įvežamų degalų kiekio ribojimus, premjerui Algirdui Butkevičiui adresuotą laišką, su asociacijos „Linava“ dalykinę reputacija žeminančia informacija išsiuntęs S.Česnavičius, akivaizdžiai kenkė asociacijai ir silpnino jos derybines pozicijas derantis dėl degalų ribojimo atšaukimo. Tuo pat metu, kai „Linavos“ atstovai gynė šalies vežėjų reputaciją ir reikalavo valstybinių institucijų neįvesti degalų apribojimų, S.Česnavičius premjerui dėstė, kad vežėjai neva dėl blogos asociacijos veiklos galėjo nesumokėti į valstybės biudžetą „ne mažiau kaip 3 mlj. litų“ ir prašė „atkreipti atitinkamų institucijų dėmesį, ar jos negalėtų imtis „Linavoje“ tirti galimus šiurkščius finansinius ir administracinius pažeidimus“.

„Tokius raginimus ir mūsų asociacijos viešą diskreditavimą Vyriausybės akyse, tuo metu kai ji svarsto ar įvesti degalų įvežimo apribojimus visiems vežėjams, laikau kenkėjiška, prieš vežėjų interesus nukreipta veikla“, – po prezidiumo sprendimo skirti oficialų įspėjimą dėl galimo narystės stabdymo skundo autoriui teigė asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius.

Asociacijos „Linava“ viceprezidentas Mečislavas Atroškevičius priminė kolegoms, kad S.Česnavičius viešai prisistato kaip kitos asocijuotos struktūros – Lietuvos nacionalinės verslo konfederacijos Smulkiųjų ir vidutinių vežėjų komiteto pirmininkas. „Matau, kad jis atstovauja organizacijai, kurios vadovė Nijolė Uinskienė kalbėdama su Susisiekimo ministerijos vadovais kiek anksčiau užsiminė, jog didelių eilių pasienyje problemą išspręstų įvežamų degalų apribojimas. Vežėjai jau piktinosi šitais pasiūlymais praėjusiame kongrese, todėl šiandien ypač verta atkreipti dėmesį į tokias organizacijas ir jų atstovus, puolančius „Linavą“, – teigė M.Atroškevičius.

Pasak jo, atvirai prieš vežėjų ir asociacijos „Linava“ interesus veikiantys nariai turėtų būti pašalinti iš asociacijos.

Šaltinis: Linava

Panašūs straipsniai:
Ukrainos protestuotojai užblokavo pasienio kontrolės punktą
Rusijos muitinė pralošė bylą Rusijos vežėjams
Patvirtino, kad Rusija pažeidė tarptautinę teisę