Author: | Category: Transporto Naujienos |

Raigarde muitininkai sulaikė cigarečių prikimštą mikroautobusą

Savaitgalį Raigardo kelio poste muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė mikroautobusą, kuriuo į Lietuvą bandyta įvežti 72 tūkstančiais litų įvertintą kontrabandinių cigarečių krovinį.

Šeštadienio (spalio 8 d.) popietę Raigardo kelio poste muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sustabdė Baltarusijos piliečio D. K. vairuojamą mikroautobusą „Ford Transit“. Automobilis važiavo tuštiems krovininiams automobiliams skirta juosta. Nors vairuotojas deklaravo, kad su savimi neleistinų daiktų ir prekių neveža, pareigūnai nusprendė mikroautobusą patikrinti detaliai. Netrukus paaiškėjo, kad nuojauta muitininkų neapgavo – mikroautobusas buvo prikimštas kontrabandinių rūkalų. Grindyse, šonuose ir lubose buvo specialiai įrengtos ir užmaskuotos slėptuvės, iš kurių pareigūnai ištraukė daugiau kaip 9 tūkst. pakelių kontrabanda gabenamų cigarečių „Minsk“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Sulaikytas krovinys, kurio vertė viršija 72 tūkst. litų, perduotas Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriaus pareigūnams, kurie dėl kontrabandos pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojas sulaikytas. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Šiais metais tai jau trečias kartas, kai dėl Raigardo kelio poste sulaikytos itin stambios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos Muitinė