Author: | Category: Transporto Naujienos |

Neslystantys kroviniai „Schwarzmüller“ puspriekabėse

Vokietijoje įsikūręs sunkiojo metalo gamintojas Friedrich Kicherer KG pagal savo poreikius patobulino transportavimo sistemą „Schwarzmüller“ transporto priemonėse, skirtose vežti statybines medžiagas. „Nors ir sistemos sumontavimas transporto priemonėje atsieis nepigiai, tačiau atsipirks jau per antrus naudojimo metus“, – teigia Friedrich Kicherer KG komercijos vadovas Gunteris Frickas.
„Schwarzmüller“ transporto priemonėse, skirtose vežti statybines medžiagas, ant grindų skersai sumontuota 16 guminių apsaugų vietoje anksčiau montuojamų medinių lentų. Šios gumos apsaugo krovinį ne tik nuo apgadinimų, tačiau ir pats pakrovimo/iškrovimo laikas sutrumpėja 10-15 minučių. „Naudojant medines lentas, dažnai nutikdavo taip, kad gabenamas krovinys nuslysdavo, todėl darbas buvo varginantis ir atimantis daug laiko Nuo šiol šios sistemos pagalba įvairiausių rūšių krovinių gabenimas yra greitas ir paprastas“, – pasakojo techninio skyriaus vadovas Joachimas Mattmannas.
Sunkiojo metalo gamintojas Friedrich Kicherer KG netgi prieš pradedant naudoti gumines apsaugas galvojo, kad nusidevėjus jas galės apversti aukštyn kojom ir toliau naudoti. Tačiau po dviejų metų naudojimo – guminės apsaugos yra nenudevėtos, todėl jų tarnavimo laikas pasak Friedrich Kicherer KG tikrai bus ilgas. Techninio skyriaus vadovas Joachimas Mattmannas juokauja, kad guminės apsaugos tarnaus ilgiau nei pačios transporto priemonės, kurios jų įmonėje tarnauja 12 metų iki būna parduodamos.

Šaltinis: Schwarzmüller
Panašūs straipsniai: