Author: | Category: Transporto Naujienos |

„Renault Trucks“ pristatė 2019 metų T, D bei „D Wide“ modelių vilkikus, kurie atitinka aukščiausius ekologinius standartus, sunaudoja mažiau degalų ir yra patogesni vairuotojams. Juos jau galima užsisakyti ir Lietuvoje.

Naujuose modeliuose įmontuoti varikliai, atitinkantys šių metų rugsėjo 1 d. įsigaliosiantį „Euro 6“ D pakopos emisijos reglamentą. Juose yra šiuolaikiški kietųjų dalelių filtrai, jėgainės aprūpintos „Adblue“ skysčio kokybės davikliais, išmetamųjų dujų apdorojimo sistemoje atsisakyta septintojo degalų purkštuko. Be to, yra adaptyvi „Eco Cruise Control“ sistema, kuri mažins degalų sąnaudas 3 proc., palyginti su ankstesniais modeliais. D serijos modeliai yra pritaikyti naudoti biodyzeliną (iki 100 proc.), taip pat yra suslėgtomis gamtinėms dujoms (CNG) varomų versijų.

Maršruto planavimą vietovėse, kuriose duomenų srauto ar GPS ryšys yra nestabilus, palengvins nauja greičio palaikymo sistema „Optivision“, sauganti duomenis centriniame valdymo bloke ir pagal kelių topografijos ypatumus optimaliai parenkanti pavarų perjungimo strategiją. D ir „D Wide“ modelius vairuoti bus saugiau dėl adaptyvios pastovaus važiavimo greičio palaikymo sistemos (ACC), kuri automatiškai palaiko optimalų ir saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, net jei eismas yra intensyvus. O reguliuojamas greičio ribotuvas (ASL) tapo standartinės įrangos dalis. Abiejų sistemų valdymo mygtukai sumontuoti vairuotojui lengvai pasiekiamoje patogioje vietoje. Naujieji „Renault Trucks“ tapo ne tik patogesni ir saugesni, bet ir stebina savo apdaila.