Author: | Category: Transporto Naujienos |

Naujos Kässbohrer serviso dirbtuvės

2011 metų pabaigoje puspriekabių Kässbohrer garantinio aptarnavimo tinklą papildė naujos dirbtuvės. Kompanija Timex S.A., generalinis tentinių Kässbohrer puspriekabių importuotojas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, didelį dėmesį skiria teikiamų paslaugų kokybės kėlimui. Praėjusiais metais prie Kässbohrer puspriekabių garantinį remontą atliekančių dirbtuvių tinklo prisijungė penki servisai Lietuvoje, du Latvijos teritorijoje, vienas Estijoje ir šešiolika Lenkijoje.

Lietuvoje garantinį Kässbohrer puspriekabių remontą atlieka šios dirbtuvės:

  1. Vilnius: UAB  Tranfasta – Liudvinavo g. 1B, LT-02241 Vilnius
  2. Kaunas: UAB Ivetra ir Ko – Marijampoles g. 23, Pagirių k., LT-53282 Garliavos apyl., Kauno r.
  3. Kaunas: UAB Kelias – Elektrėnų g. 1R, LT-51191 Kaunas
  4. Panevėžys: UAB Kelias – Klaipėdos g. 64, LT-35193 Panevėžys
  5. Šiauliai: – UAB Kelias – Išradėjų g. 5A, LT-78149 Šiauliai

Kässbohrer puspriekabių gamybai yra naudojami tik patikimų gamintojų komponentai, tokie kaip SAF ašys, WABCO pneumatinės sistemos, ASPOCK apšvietimo sistemos, HESTAL statramščiai, EDSCHA stumdomas stogas, padangos GOODYEAR, BRIDGESTONE, PIRELLI arba pagal pageidavimą MICHELIN.

Visos Kässbohrer puspriekabės standartiškai yra gaminamos su prenumatine pakaba ant 350 mm skersmens oro pagalvių, dėl to sumažėja darbinis pakabos spaudimas ir padidėja puspriekabės atsparumas važiuojant sudėtingais nelygiais keliais.

Sumažinti puspriekabių naudojimo išlaidas padeda ir tai, kad kai kurios puspriekabių gale ir šonuose esančios detalės, kurios gali būti sugadintos nedidelių susidūrimų metu, yra tvirtinamos varžtais ir nereikalauja suvirinimo.

Ilgalaikėje perspektyvoje tentinių, bortinių ir mega Kässbohrer puspriekabių naudojimo išlaidų sumažinimui taip pat nemažą reikšmę turi standartinėje komplektacijoje siūlomos rutulinės atramos puspriekabės gale. Tai, kaip ir priekinės sienos apsaugos, saugančios nuo galimų sugadinimų nuo pakrovėjo, labai vertina vairuotojai.

Šaltinis: Kässbohrer Lietuva