Author: | Category: Transporto Naujienos |

Naujasis Volvo FMX

Naujasis Volvo FMX

Miunchene, Vokietijoje, vykstančios parodos „Bauma“ metu pristatytas naujasis „Volvo FMX“. Šiame statybų darbams skirtame sunkvežimyje įdiegti novatoriški sprendimai, kuriuos įvertins vežėjai ir vairuotojai.

„Statybų segmentui skirtas „Volvo FMX“ dabar dar geresnis tvirtumo, valdomumo ir dizaino atžvilgiu. Viskas patobulinta atsižvelgiant į vairuotojų poreikius“, – sako „Volvo Trucks“ prezidentas Claesas Nilssonas.

Dėmesio centre – vairuotojas
Kuriant naująjį „Volvo FMX“, daug dėmesio skirta statybų aikštelėse dirbančio vairuotojo darbo vietai. Kabinos vidus yra visiškai naujas, o įdiegtos naujovės palengvina vairuotojo darbą ir padidina jo našumą.

„Novatoriška „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema yra puikus patobulinimas – ypač statybų segmento vairuotojams. Ji užtikrina mažesnę apkrovą vairuotojų raumenims, taip pat apsaugo nuo kaklo, rankų ir nugaros skausmų. Net važiuojant mažu greičiu, sunkiai pakrautą sunkvežimį vairuoti taip lengva, kad tai galima daryti vienu pirštu“, – teigia C. Nilssonas.

Dar viena svarbi naujovė – galinės pneumatinės pakabos sistema, kuri išsiskiria didesniu patogumu ir dėl didelės prošvaisos užtikrinamu puikiu pravažumu.

„Volvo Trucks“ taip pat siūlo specializuotų mokymų kursą vairuotojams, dirbantiems statybų segmente.

Didesnis našumas
„Dauguma naujovių padidina sunkvežimio našumą ir patvarumą – tai, kas labai svarbu statybų sektoriaus klientams. Pristatėme naują pneumatinės pakabos sistemą, kuri suteikia puikias valdomumo savybes būtent statybų aikštelėse“, – paaiškina C. Nilssonas.

Naujo „Volvo FMX“ kabina pagaminta iš labai tvirto plieno. Kad naujasis „Volvo FMX“ būtų dar labiau tinkamas darbui sunkiai pravažiuojamose statybų aikštelėse, visa priekinė sunkvežimio konstrukcija buvo suprojektuota iš naujo, daugelį komponentų perkeliant į kitą vietą.

FMX – jau rudenį
„Mūsų platų, specifiniams klientų poreikiams pritaikytų gaminių ir paslaugų asortimentą papildęs naujasis „Volvo FMX“ be jokių abejonių yra geriausias statybos darbams skirtas sunkvežimis rinkoje“, – teigia C. Nilssonas.

Serijinė naujojo „Volvo FMX“ gamyba Europoje bus pradėta 2013 m. rugsėjį.

Panašūs straipsniai
Ekonomiško vairavimo varžybų finale Čekijoje Lietuvos atstovas iškovojo 3-ąją vietą
„Volvo Trucks“ pristato įspėjimo apie susidūrimą sistemą su avarinio stabdymo funkcija