Author: | Category: Transporto Naujienos |

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis šiandien susitiko su tarptautinės kurjerių paslaugų kompanijos DHL, kuri planuoja plėtrą Lietuvoje, atstovais. DHL norėtų statyti siuntų terminalą Vilniaus oro uoste.

Susisiekimo ministerija teigiamai vertina tarptautinės kompanijos investicijas Lietuvoje. Jai pasiūlyta įvertinti kelias plėtros galimybes: statyti terminalą Vilniaus oro uoste arba Kauno oro uoste, kuris yra Lietuvos centre ir logistikai taip pat labai patogioje vietoje. Kauno oro uostas yra šalia laisvosios ekonominės zonos, autostrados, netoli jo įsikurs viešasis logistikos centras su geležinkelio atšaka.
DHL taip pat siūloma galimybė bendradarbiauti su Lietuvos paštu, kuris turi patalpas šalia Vilniaus oro uosto ir taip pat planuoja statyti logistikos centrą Kaune.
„Galimą greitą plėtrą Vilniaus oro uoste DHL apsunkintų tai, kad Vilniaus miesto savivaldybė dar nėra patvirtinusi oro uosto detaliojo plano ir šis procesas gali užtrukti. Mes pasirengę bendradarbiauti su savivaldybe, kad detalusis planas būtų patvirtintas kaip įmanoma greičiau“, – sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.
Kompanijos investicijos Lietuvoje siektų apie 10 mln. litų. DHL mūsų šalyje įdarbinusi apie 150 žmonių.
Šaltinis: LR Susisiekimo ministerija
Panašūs straipsniai: