Author: | Category: Transporto Naujienos |

Nauja „Schwarzmüller“ puspriekabė – pagal TIR konvenciją

Nuo šio rudens koncernas „Schwarzmüller“ pristato visiškai naują produktą – užuolaidinę puspriekabę, atitinkančią TIR konvencijos reikalavimus su tai patvirtinančiu sertifikatu.

Tokios puspriekabės atitinka svarbiausius šios konvencijos reikalavimus:
• iš užplombuotos transporto priemonės nebus galima nieko išimti arba į ją pakrauti;
• muitinės plombas galima bus uždėti paprastai ir patikimai;
• jose nebus slaptaviečių kroviniams slėpti.
Remiantis aukščiau išvardintais punktais ir pasitelkiant ilgametę patirtį, koncernas „Schwarzmüller“ sukūrė tokią užuolaidinę puspriekabę, kuri tinkama vežti krovinius su plombomis.
Stogas tvirtinamas muitinės trosu, kuris varstomas į viršų ir užplombuojamas, taip atitikdamas TIR konvencijos reikalavimus.
Užuolaidinėse puspriekabėse be bortų muitinės kilpos pritvirtintos išoriniame rėme. Esant 60 cm ar 80 cm bortams, šios kilpos sumontuotos borto griovelyje. Taip pat svarbu tai, kad tentas tvirtinamas trosu kas 20 cm per metalinius žiedus, einančius per visą jo ilgį.
Didelis privalumas yra tai, kad tento šonai ir stogas gali būti stumdomi atskirai, todėl krovinio pakrovimas/iškrovimas galimas per vieną ar kitą puspriekabės šoną bei viršų.
Kad rėmas būtų dar labiau apsaugotas, ant išorinio rėmo prisuktas aliumininis apsaugos profilis, kuris apsaugo rėmą ir nuo smūgių, ir nuo to, kad iš užplombuotos transporto priemonės krovinių dalies nebūtų galima išimti arba į ją pakrauti nepaliekant matomų įsilaužimo ar muitinės plombų pažeidimo žymių.
Daugiausiai koncerno „Schwarzmüller“ inžinieriai pagyrimų nusipelno dėl to, kad užuolaidinėje puspriekabėje be bortų sugalvojo tokią konstrukciją, kuri neapsunkina pakrovimo/iškrovimo per šoną darbų – nėra jokio slenksčio, o tai transporto paslaugomis užsiimančioms įmonėms yra milžiniškas privalumas.
Tento įtempėjai yra uždengti metalinėmis plokštėmis, todėl uždarius krovinių skyrių ir uždėjus plombą įtaiso negalima nuimti.
Kaip ir visuose koncerno „Schwarzmüller“ gaminiuose, taip ir šiame grindys yra papildomai sutvirtintos plieniniais omega profiliais. Dėl jų ilgaamžiškumo ir tvirtumo sunkių krovinių gabenimas yra saugus ir patikimas.
Ant priekinės sienos sumontuoti muitinės troso laikikliai, TIR lentelės, be kurių transporto priemonės nebūtų pripažintos tinkamomis vežti krovinius su plombomis tarptautiniais maršrutais.

Šaltinis: Schwarzmüller