Author: | Category: Transporto Naujienos |

Mokymo centrui padovanojo vilkikąTransporto bendrovės „Simatra“ akcininkas Sigitas Žilius pristatė Lietuvos rinkai naują iniciatyvą. Jis sumanė padovanoti vilkiką Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrui (VJDRMC).

Tokia mintis transporto ekspertui kilo po to, kai jis, ilgai tyrinėjęs rinką, suprato, kad mokymo centruose rengiami vilkikų vairuotojai negauna visų reikalingų praktiniam darbui žinių. Taip, pasak jo, yra dėl to, jog būsimieji vairuotojai yra mokomi vairuoti ne vilkiką, kokį vairuos realybėje, bet sunkvežimį su priekaba.

Baigus kursus ir niekada nevairavus tikrų gabaritų vilkiko, kyla daug problemų. Naujai „iškeptas“ vairuotojas nemoka priparkuoti transporto priemonės prie rampos, nežino, kaip pakeisti nuleistą ratą, kaip pakelti kabiną ir atlikti kitus kasdieninėje vairuotojo veikloje reikalingus veiksmus.

VJDRMC direktorius Mindaugas Černius pripažįsta, kad mokymo procesą galima ir būtina tobulinti, todėl dovaną priėmė su didžiuliu dėkingumu. „Mums tai labai svarbu, nes dabar mokymo procesą galėsime pakelti į kur kas aukštesnį lygį – atsirado kur kas geresnė sinergija tarp mokymo įstaigos ir verslo. Vilkiką mūsų mokymo centro studentai galės išbandyti jau greitu metu“, – pasakoja M. Černius. Transporto priemonė bus naudojama UAB „Simatra“ teritorijoje.