Author: | Category: Transporto Naujienos |

„Schwarzmüller“ miškovežių gausa

„Schwarzmüller“ koncernas daugiau nei tris dešimtmečius garsėja centrinių, 2 ar 3 ašių miškovežių puspriekabių, priekabų tvirtumu bei paprasta eksploatacija.

Klientai, ieškantys miškovežių transporto priemonių, dažnai susiduria su problemomis, tačiau ir tokiais atvejais yra stengiamasi kartu ieškoti išeities ir patenkinti kiekvieno kliento vienetinius, išskirtinius pageidavimus.

Eksploatuojant techniką labai svarbu,  kad  ji būtų patikima ir jos priežiūrai nereikėtų skirti daug dėmesio ir lėšų, todėl koncernas „Schwarzmüller“ naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir minimalias išlaidas priežiūrai, remontui.

Medienos transportavimu užsiimantiems klientams siūloma produktų paletė tiek pjaustytai, tiek neapdorotai medienai transportuoti.

Miškovežės priekabos, puspriekabės gali būti gaminamos tiek su grindimis (lygiu paviršiumi), tiek be grindų.

Esant grublėtoms grindims iš plieno ar aliuminio plokštės, saugu ir patikima transportuoti medienos gaminius, o sustiprinta priekinė siena ir stabili rėmo konstrukcija liudija apie tai, kad gaminant miškovežes buvo tinkamai suprojektuoti ir apgalvoti jų matmenys bei pritaikymas miško darbams.

Vienas iš svarbiausių privalumų, nagrinėjant miškovežės priekabas ar puspriekabės be grindų, yra tai, kad pakrovus transporto priemonę rąstais ar kitokiais medžio gaminiais, jų žievių atplaišos niekada nepateiks ant elektros laidų ar ant pačios važiuoklės. Jas saugo rėmo profiliai, kurie eina per visą priekabos, puspriekabės ilgį ir taip uždengia

Transporto priemonių ašys, kurias galima pasirinkti iš kelių gamintojų, yra pastiprintos, kad atlaikytų nemažus svorius važiuojant nelygiais, vingiuotais keliais, bekele.

Rėmas yra pilnai cinkuojamas ir ant viršaus padengiamas dažais, kas suteikia ilgesnį tarnavimo laiką bei atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Rungai standartiškai įtaisyti miškovežės šonuose. Jie gali būti skirtingų aukščių, kurie sureguliuojami pagal vežamo krovinio standartus. Rungai miškovežėse gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą arba visiškai išimami.

Kiekviena centrinių, 2 ar 3 ašių „Schwarzmüller“ miškovežė transporto priemonė standartinėje komplektacijoje turi atsarginį ratą ir jo laikiklį, šonines apsaugas nuo palindimo, atramas po ratais bei purvasaugius ant visų ratų. Taip pat montuojama sustiprinta pakaba, EBS stabdžių ir RSS stabilumo sistemos, LED šoninių gabaritų žibintai, įrankių dėžė.

Šaltinis: Schwarzmüller