Author: | Category: Transporto Naujienos |

Atsinaujinanti ir veiklą plečianti akcinė bendrovė Lietuvos paštas stiprindama pozicijas rinkoje įsigijo siuntų savitarnos terminalus SIUNTOS24 valdančią bendrovę „Baltic Post“.

„Vienas iš svarbiausių strateginių tikslų, kuriuos iškėlėme Lietuvos paštui iki rinkos liberalizavimo 2013-aisiais, kaip įmanoma labiau įsitvirtinti Lietuvos pašto ir siuntinių rinkoje. Bendrovės „Baltic Post“ įsigijimas yra vienas iš daugelio projektų, kuriuose šiais metais ketina dalyvauti Lietuvos paštas“, – teigė susisiekimo viceministras, Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Rimvydas Vaštakas.
„Lietuvos paštas siekia stiprinti savo pozicijas siuntų pristatymo rinkoje, todėl ir žengėme šį žingsnį. Galėdami visapusiškai valdyti tiek terminalų diegimo, tiek siuntų pristatymo procesą užtikrinsime aukštesnę paslaugų kokybę“, – sakė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.
Po kelių metų siuntinių pristatymas ir išsiuntimas per savitarnos terminalus turėtų būti viena populiariausių ir pelningiausių pašto paslaugų, todėl savitarnos terminalus valdančios „Baltic Post“ įsigijimas „Lietuvos paštui“ yra strategiškai svarbus.
Pasak L. Minderienės, Lietuvos paštas yra vienintelė bendrovė šalyje, kuri klientui suteikia tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti ir atsiimti siuntas galima iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių, taip pat – į bet kurį šalies miestą išsikvietus Lietuvos pašto kurjerį ar naudojantis visą parą veikiančiais siuntų terminalais.
Naujuoju bendrovės „Baltic Post“ direktoriumi paskirtas iki šiol Lietuvos pašte Pašto operacijų tarnyboje vadovaujančias pareigas ėjęs Domas Sabaitis. „Lietuvos paštui įsigijus bendrovę „Baltic Post“ ir toliau bus vystomas terminalų tinklas. Artimiausiu metu ketiname įrengti dar keletą naujų terminalų, pasiūlyti lankstesnes sąlygas per terminalus siųsti siuntas tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis“, – teigė bendrovės „Baltic Post“ direktorius D. Sabaitis.
Šiuo metu bendrovė „Baltic Post“ valdo 60-ies terminalų tinklą 34-iuose šalies miestuose. Artimiausiu metu ketinama įrengti dar 11 terminalų 9 miestuose. Siuntų savitarnos terminalai SIUNTOS24 rengiami prie didžiųjų šalies prekybos centrų, degalinių, pašto skyrių.
Terminaluose įdiegtos naujausios technologijos operatyviai perduoda informaciją kurjeriams apie terminaluose saugomas siuntas. Tai užtikrina greitą ir kokybišką siuntų pristatymą gavėjams.
Iki šiol siuntų savitarnos tinklą SIUNTOS24 diegė bendrovės „Kautra“ valdoma įmonė „Baltic Post“ kartu su Lietuvos paštu.