Author: | Category: Transporto biržos, Transporto Naujienos |

Transporto užsakymų priskyrimas išmanios sąsajos dėkaItalija: Grupė Codognotto sujungia savo transporto valdymo sistemą su TIMOCOM

Grupė Codognotto tiesiogiai naudoja pirmąją European Smart Logistics System per savo transporto valdymo sistemą (TMS) SGA. Naudojant TIMOCOM sąsają, kurią sukūrė programinės įrangos kūrėjai SIMA ir TIMOCOM,  automatiškai spausdinami kroviniai iš vienos didžiausių itališkų logistikos grupių. Šis sprendimas užtikrina turbo efektą, priskiriant užsakymus bendrovėms TMS, SGA.

„Susitiksime vėliau“ reiškia būti pirmiems ir visada siūlyti klientams geriausią sprendimą rinkoje – toks yra „Codognotto Group“ pažadas. „Siekiame visada pasiūlyti savo klientams konkurencinį pranašumą, užtikrindami, kad jie galėtų naudotis naujausiomis technologijomis, skirtomis optimizuoti jų tiekimo grandinę taip greitai, kaip jas teikiame,“ aiškina Grupės rinkodaros ir inovacijų skyriaus vadovė Andrea Condotta.

Italijos grupė yra viena iš pirmaujančių Europos transporto ir logistikos sektoriaus bendrovių, kuri jau keletą metų naudoja Smart Logistics System, kurią sukūrė Vokietijos IT įmonė TIMOCOM.  Codognotto grupė pasinaudoja visomis skaitmeninimo galimybėmis, operatyvių užduočių supaprastinimui naudodamiesi TIMOCOM   sistema – nuo logistikos tinklo, kuriame daugiau kaip 40 000 patikrintų  įmonių visoje Europoje iki transporto pasiūlymų sprendimų. „Skaitmeninimas suteikia mums galimybę valdyti vis didėjantį mūsų sektoriaus sudėtingumą ir visada pasiūlyti klientams greičiausią bei efektyviausią sprendimą“, – tęsia Andrea Condotta.

Susieję savo sistemas TIMOCOM ir italų programinės įrangos kūrėjas SIMA leido Codognotto grupei padidinti savo logistikos ir transporto procesų efektyvumą. Dabar SGA, naudodami savo TMS, gali sinchronizuoti visus pervežimus per sąsają, kuri automatiškai įkelia juos į skaitmeninę Europos logistikos rinką.

Iššūkis: Daugiau krovinių reiškia daugiau administravimo


Dėl nuolatinio ir vis didėjančio pervežimų skaičius „Codognotto“ grupei reikėjo išplėsti savo parko valdymą patikimais ekspeditoriais. Jų parką sudaro 600 automobilių ir 1500 skirtingų tipų puspriekabių. Anksčiau vežimai, kurie negalėjo būti automatiškai priskirti naudojant SGA TMS, turėjo būti įvestas Codognotto darbuotojams rankiniu būdu į TIMOCOM Smart Logistics System. Tai užimdavo daug brangaus laiko ir kildavo transkripcijos klaidų pavojus.

Sprendimas: TIMOCOM Smart Logistics sistemos integravimas į SGA TMS, sukurtą programinės įrangos  įmones SIMA  Bendradarbiaudami tarpusavyje, programinės įrangos įmonės SIMA bei TIMOCOM sugebėjo sukurti sąsają, leidžiančią Codognotto tiesiogiai naudotis TIMOCOM sistemos funkcijomis per savo TMS, SGA. Tai reiškia, kad transporto užsakymai, įvedami į SGA TMS, gali būti automatiškai perkelti per sąsają į TIMOCOM sistemą, tuo pačiu išlaikant klientų duomenų apsaugą.

Privalumas: Ypatingas efektyvumas realiuoju laiku


Ši integracija, kuri jau buvo įdiegta svetainėje 16 grupės vietovių Europoje, žymiai pagerina „Codognotto“ efektyvumą. Codognotto tikslas yra aprūpinti visas 30 savo vietovių, šiuo metu prijungtų prie TIMOCOM, galimybę sinchronizuoti krovinių pasiūlymus naudodamas tik TMS, SGA sąsają. Sąsaja automatiškai sinchronizuoja krovinių pasiūlymus tarp abiejų sistemų. Taigi, realiu laiku ir be jokių apribojimų, Codognotto gali naudotis visomis intelektualiosiomis programomis, esančiomis TIMOCOM sistemoje, savo TMS sistemoje, SGA.

Rezultatas: Sinchronizavimas taupo laiką ir pinigus  Kad transporto užsakymai būtų siunčiami tik geriausiems rinkos partneriams, Codognotto integruota TIMOCOM sistema visiškai į savo TMS, SGA. Dėl sinchronizavimo realiuoju laiku galima abiejose sistemose išvengti dvigubo arba rankinio užsakymų administravimo. Tai sukūrė tikrą „turbo“ efektą Italijos logistikos ir transporto įmonei: „Įdiegę sąsają, bendradarbiaudami su programinės įrangos įmone SGA, sutaupėme laiko ir pinigų, o kai kuriose vietose įvestų transporto užsakymų skaičius padvigubėjo“, – aiškina Andrea Condotta.

 

Daugiau informacijos apie TimCom transporto platformą galima rasti www.timocom.lt, www.codognotto.com ir www.sima.info