Author: | Category: Transporto Naujienos |

Muitinės pareigūnai Medininkų kelio poste vakar (rugpjūčio 30 d.) sulaikė 250 tūkst. Lt vertės baltarusiškų cigarečių kontrabandos siuntą. Dviem paroms sulaikytas ir nelegalius rūkalus į Lietuvą mėginęs įvežti Baltarusijos pilietis.

Apie 1 val. nakties į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos krovininiu vilkiku „Renault Magnum“ atvažiavęs šios šalies pilietis M. D. deklaravo nieko draudžiamo nevežantis. Anot vairuotojo, jis tiesiog vyksta į Lietuvą  krovinio.

Tačiau muitinės pareigūnai nusprendė detaliai patikrinti vilkiko puspriekabę-šaldytuvą: būtent jose itin dažnai slepiami nelegalūs rūkalai. Įtarimų pareigūnams sukėlė ir tai, kad puspriekabės grindys atrodė neįprastai storos.

Netrukus paaiškėjo, kad muitininkų įtarimai buvo pagrįsti – grindyse aptikta slaptavietė, kurioje rasta 34 850 pakelių įvairių cigarečių – „Premjer“, „Magnat“, „Minsk“, „Velvet“, „Rider“, „Cooper“. Visi rūkalai buvo su baltarusiškomis banderolėmis.

Beje, bent dvi sulaikytų cigarečių rūšys – „Rider“ ir „Cooper“ Lietuvoje, muitinės pareigūnų žiniomis, sulaikomos pirmą kartą.

Bendra sulaikytos kontrabandos vertė – daugiau nei 250 tūkst. Lt.