Author: | Category: Transporto Naujienos |

Nauja daugiafunkcinė „Schwarzmüller" puspriekabė

Koncernas „Schwarzmüller“ pristatė naują puspriekabę, kurioje saugiai galima gabenti iki 6 metrų ilgio ir 3,1 metrų pločio įvairias statybiniams darbams reikalingas konstrukcijas, profilius ir daugelį kitų medžiagų.Ši „Schwarzmüller“ puspriekabė atitinka visus keliamus reikalavimus – krovinių gabenimas tokioje transporto priemonėje užtikrintas sertifikatais pagal techninius reglamentus VDI 2700 ff ir DIN EN 12195, atitinkančius Europos Sąjungos direktyvą EN 12195. Todėl krovinys pastatomas ir sutvirtinamas taip, kad krovinio didžioji jėga būtų nukreipta transporto priemonės judėjimo kryptimi.

Puspriekabės grindyse palikti atviri lizdai, į kuriuos montuojami rungai. Kiekviename šone yra po 3 reguliuojamus rungus, kurie gali praplatėti nuo 2.000 mm iki 3.100 mm taip palengvindami pakrovimą, iškrovimą iš šono. Gale ir priekyje taip pat sumontuota po 2 rungus. Visi jie yra reikalingi tam, kad kuo tvirčiau ir saugiau diržais būtų sutvirtinamas gabenamas krovinys. Jei vežamos pavienės konstrukcijos ar profiliai, juos rekomenduojama dar papildomai po vieną sutvirtinti lynais tarp rungų.

Puspriekabės konstrukcija suvirinta iš aukštos kokybės plieno. Grindys – medinės iš 35 mm storio pušies lentų, ant jų – presuota 9 mm storio beržo plokšė, sujungta su rėmu. Pagal koncerno „Schwarzmüller“ kvalifikuotų inžinierių paskaičiavimus, 3 metrai grindų atlaiko 25 tonų svorį.

Naujoje „Schwarzmüller“ puspriekabėje klientų pageidavimu gali būti sumontuoti papildomi priedai, leidžiantys šia transporto priemone gabenti ne vien konstrukcijas, profilius ir kitas statybines medžiagas.

Tokia transporto priemone taip pat įmanoma gabenti paletes. Tereikia sumontuoti aliuminius šonus, kurie neleis paletėms judėti ir išvirsti.

Jeigu gabenami kroviniai yra ilgi, galima užsisakyti papildomą opciją ir gale sumontuoti ištraukiamą iki 1.500 mm konstrukciją, kuri gali atlaikyti 2 tonų svorį.

Koncerno „Schwarzmüller“ teigimu, tai – nauja, inovatyvi, funcionali puspriekabė, sukurta gabenti pačius įvairiausius krovinius.

Šaltinis: Schwarzmüller