Author: | Category: Transporto Naujienos |

Kässbohrer užuolaidinė puspriekabė ritinių gabenimui

Kompanija Timex, generalinis Kässbohrer puspriekabių importuotojas Lietuvoje, pristato Lietuvos rinkai dar vieną produktą – užuolaidinę puspriekabę ritinių gabenimui, taip vadinamą coil mulda.

Šiais laikais vežėjai privalo būti pasirengę gabenti įvairaus pobūdžio prekes. Universalumas transporte yra ypač vertinamas, dėl to klientai, įsigiję tokią puspriekabę, galės vežti ir prekes sukrautas ant palečių, o atidarius specialius denginius, ir ritinius (pvz. plieno). Iš vandeniui atsparios faneros pagamintos puspriekabės grindys, taip kaip ir visos Kässbohrer puspriekabės, gali išlaikyti 7,2 tonų keltuvo ašies apkrovą, o uždengus lovį specialiais denginiais – 5,4 tonų.

Užuolaidinės puspriekabės ritinių gabenimui gaminamos laikantis standartinių specifikacijų, t.y. 2.760 mm vidaus aukštis standartinėje puspriekabėje, bei 3.000 mm mega tipo puspriekabėje. Toks lankstumas leidžia apriboti bendrą sąstato aukštį, vežant sunkius plieno krovinius, o esant lengviems kroviniams, kai svarbesnis yra vidaus erdvės aukštis, efektyviau išnaudoti puspriekabę. Palyginus su kitais gamintojais, Kässbohrer pavyko išsaugoti aukščiau išvardintus vidaus parametrus netrumpinant lovio ilgio. Ir standartinėse, ir mega tipo Kässbohrer puspriekabėse lovio ilgis yra 8.600 mm.

Pirkėjo pageidavimu lovio denginiai gali būti sutvirtinti aliuminio profilio briaunomis, kurios sutvirtina visą denginių konstrukciją ir daro ją patvaresnę.

Kässbohrer užuolaidinė puspriekabė ritinių gabenimui

Lovyje yra įrengtos 4 poros angų (100 x 100 mm) ritinių tvirtinimo kaiščiams įstatyti. Šie kaiščiai papildomai apsaugo vežamus ritinius. Puspriekabė, be standartinių 16 porų tvirtinimo kilpų, išlaikančių iki 2 tonų svorį, turi 4 poras sustiprintų kilpų, išlaikančių iki 4 tonų svorį. Ši puspriekabė atitinka VDI 2700 normatyvo reikalavimus ir gali pervežti nuo 900 mm iki 1900 mm skersmens ritinius.  Papildomas puspriekabės privalumas – tai krovinių tvirtinimo sistema K-Fix, kurios dėka krovinį galima fiksuoti bet kurioje puspriekabės vietoje per visą puspriekabės (rėmo) ilgį.

Užuolaidinė puspriekabė ritinių gabenimui tai pat atitinka DIN EN 12642 (kodas XL) normatyvo reikalavimus, kas yra patvirtinta atitinkamu sertifikatu.

Šaltinis: Timex S.A.

Panašūs straipsniai:

Kässbohrer servisai – jau Lietuvoje