Author: | Category: Transporto Naujienos |

ogrn-RusijaViena iš pagrindinių Lietuvos transporto kompanijų veiklos rinkų yra Rusija, nepaisant to, kad dažnai girdėti nusiskundimų dėl kontrolės ir kitų oficialių valstybinių institucijų pareigūnų veiksmų (pavyzdžiui, dėl neteisingai užpildytų dokumentų skiria neadekvačias baudas ir pan.). Tačiau pastaruoju metu vis dažniau pasitaiko sukčiavimo atvejų, kai netikros kompanijos klastoja sandorių dokumentus, nesumoka už krovinius ir pan.

Tad kaip neapsigauti ir pasirinkti tinkamus partnerius Rusijoje? Žinovai pataria patikrinti verslo riziką įvairiuose valstybiniuose registruose. Tarkim, ar partneris iš tiesų egzistuoja galima patikrinti internetu adresu: https://egrul.nalog.ru. Jei jis neegzistuoja tokiame registre, vargu ar verta su juo prasidėti. Taip pat pravartu paieškoti informacijos pagal identifikacinį mokesčio mokėtojo (rus. ИНН) arba pagrindinį valstybinį registracijos numerius (rus. ОГРН) ar kompanijos pavadinimą. Patikrinkite ir jo tinklalapį. Jei paieška neduoda jokių rezultatų, būkite atsargūs.

Juridinio asmens mokumą, diskvalifikuotus asmenis ir kitas žinias galima patikrinti Federalinės mokesčių tarnybos puslapyje adresu: https://service.nalog.ru. Jei bus įrašų, kad bendrovė nemoka mokesčių, neteikia mokestinių duomenų, turi mokestinių skolų, gali būti, kad ji arba turi bėdų dėl finansų, arba dirba neskaidriai. O jei diskvalifikuotų asmenų registre atrasite dar ir bendrovės valdytojų pavardes, būkite tikri, kad susidūrėte su sukčiais.