Author: | Category: Transporto Naujienos |

BelTollNuo šių metų liepos 1 d. bus apmokestinami keliai Baltarusijoje. Vairuotojų patogumui rengiama elektroninė atsiskaitymo už kelius sistema vadinama „BelToll“. Apie naują sistemą visa informacija bus teikiama naujoje oficialioje internetinėje svetainėje www.beltoll.by.

Taip pat visą su mokamais keliais susijusią informaciją galima bus gauti telefonu +375 (172) 798 798 . Darbo dienomis 8:00-18:00 val. Skambučių centro operatoriai yra pasiruošę atsakyti į vairuotojų klausimus rusų, baltarusių, anglų ir lenkų kalbomis.

Vairuotojai skambinantys į informacinę liniją, gaus operatyvią informaciją apie elektroninę mokesčių už kelius sistemą, važiavimo keliais įkainius, taip pat sužinos, ką daryti, jei vairuotojas prarado atsiskaitymo už kelius aparatą.

Ateityje paslaugų bus daugiau

Planuojama, kad likus mėnesiui iki kelių apmokestinimo, skambučių centras turėtų veikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Nuo birželio 3 d. www.beltoll.by svetainėje planuojama įdiegti skaičiuoklę, kuria vairuotojai galės apskaičiuoti kelionės kainą.

Šaltinis: Linava

Panašūs straipsniai:
Kėlių mokestis Belgijoje – rinkliavos krovininis transportas
Nuo liepos 1 d. apmokestinami keliai Baltarusijoje
Kėlių mokestis Austrijoje – rinkliavos krovininis transportas