Author: | Category: Transporto Naujienos |

Iveco Stralis Hi-WayLapkričio 26 – 30 dienomis „Iveco“ atstovybėse Vilniuje ir Kaune vyks atvirų durų dienos, kurių metu bus pristatomas naujasis balninis vilkikas „Iveco Stralis Hi-Way“. Ypač aukštos kokybės, naujausiais techniniais bei telematiniais sprendimais pasižymintis gaminys sunkiojo transporto rinkoje žada būti stiprus konkurentas.
Komercinių automobilių parodoje Hanoveryje „Tarptautinio vilkiko 2013“ titulą pelnęs „Iveco Stralis Hi-Way“ išsiskiria našumu, kokybe, klientui suteikiama nauda, ypač mažu išmetamųjų anglies dioksido dujų kiekiu. Naujasis vilkikas užtikrina mažesnes degalų sąnaudas bei priežiūros išlaidas, didesnį patikimumą, aukštesnę kokybę, geresnį vairuotojo kabinos ergonomiškumą ir komfortą.

„Dabartinė ekonominė situacija yra viena kritiškiausių, su kokia kada nors teko susidurti mūsų pramonės sektoriui. Sukurdami naująjį „Stralis Hi-Way“ kovojame su neigiamomis tendencijomis.

Naujajame vilkike suderinome inovacijas, pažangias paslaugas ir pranašumus, susijusius su tiesioginėmis kliento išlaidomis“, – sako vyresnysis „Iveco“ pardavimų ir rinkodaros skyriaus viceprezidentas Enzo Gioachinas.

Naujuosiuose „Stralis Hi-Way“ montuojami mažomis kuro sąnaudomis ir puikiomis darbinėmis charakteristikomis pasižymintys „Cursor FPT Industrial“ varikliai. Šie varikliai išskiria „Stralis Hi-Way“ sunkvežimių rinkoje, kadangi tai yra vieninteliai sunkvežimiai, atitinkantys „Euro VI“ standarto reikalavimus dėl kenksmingų medžiagų kiekio išmetamosiose dujose, nenaudojant EGR sistemos.

„Europos logistikos kompanijų pripažintas „Stralis Hi-Way“ turėtų greitai rasti vietą ir tarp Lietuvos vežėjų. Modelis buvo kurtas atsižvelgiant į svarbiausius kriterijus transporto srityje – kuro taupymas, patogumas, saugumas bei kenksmingo poveikio aplinkai mažinimas. Tai yra ne tik naujiena, bet ir didelis žingsnis į priekį transporto srityje“, – teigia UAB „Transmitto“ komercijos direktorius Ignas Subačius.

Vairuotojų saugumui ir patogumui „Stralis Hi-Way“ įdiegta EBS su stabdžių stiprintuvo funkcija, nukrypimo nuo juostos įspėjimo sistema, ESP, prisitaikanti automatinio greičio reguliavimo sistema, dienos metu naudojamų šviesų sistema, naujoji vairuotojo dėmesio koncentravimo funkcija ir pažangi avarinio stabdymo sistema. Naujųjų sunkvežimių kokybė ir patikimumas tikrinami atliekant daugiau nei 6 milijonų kilometrų patvarumo ir daugiau nei 11 milijonų kilometrų bandymus, taikant standartiniuose keliuose sukeliamas apkrovas.

Norintys iš arti pamatyti ir išbandyti naująjį „Iveco Stralis Hi-Way“ lapkričio 26 – 30 dienomis kviečiami apsilankyti IVECO pardavimo salone Vilniuje, adresu Dariaus ir Girėno g. 19.

Šaltinis: UAB Transmitto