Author: | Category: Transporto Naujienos |

Dviguba nauda su dviaukšte „Schwarzmüller“ puspriekabe

Vienas geriausią reputaciją tarp puspriekabių, priekabų ir antsatų gamintojų turintis koncernas „Schwarzmüller“ siūlo vis labiau populiarėjančias dviaukštes puspriekabes. Šis jų gaminys tik patvirtina, kad Austrijos koncerno išskirtinis bruožas – kokybės siekimas, naudojant naujausius technikos pasiekimus ir ilgalaikę patirtį.
„Talpi, saugi ir ekonomiška – tokia yra dviaukštė transporto priemonė. Šiuo metu, ko gero, didžioji dalis visų keliais riedančių puspriekabių yra standartinės tentinės puspriekabės. Tačiau vis daugiau vežėjų domisi ir naujos kartos dviaukštėmis, kurios, remiantis patirtimi, pateisina visus įsigijusių tokias transporto priemones lūkesčius“,- teigė oficialaus koncerno „Schwarzmüller“ atstovo Lietuvoje ir Latvijoje UAB „Ligranta“ pardavimų vadybininkė Jurgita Gražulienė.
Naudojant dviejų aukštų įrenginį, talpinamų krovinių skaičius, atsižvelgiant į jų svorį, gali padidėti dvigubai. Vieni gabenami kroviniai kraunami apačioje ant grindų, o kiti – ant sumontuotų aliuminių lentų, kurių kiekviena išlaiko 400 kg apkrovą. Toks būdas leidžia vežti įvairiausius krovinius: paletes, smulkias, mažagabarites pakuotes ar ilgas konstrukcijas – kartu vienu metu, nepadarant jokios žalos ir taip įgyjant didelį konkurencinį pranašumą. Tuo metu kai nereikalinga dviaukštė puspriekabė, ji lengvai vieno vairuotojo transformuojama į įprastinę užuolaidinę puspriekabę.
Pasidomėjus įdėmiau dviaukštėmis transporto priemonėmis, galima rasti ir daugiau privalumų (stovų skaičius yra dvigubai didesnis, rėmo konstrukcija papildomai sustiprinta), todėl transporto priemonė patvaresnė vežant sunkius krovinius. Kadangi dviaukštė transporto priemonė atitinka visus krovinio tvirtinimo sertifikato DIN EN 12642 kodu XL reikalavimus – kėbulas, tentas ir priekinė siena yra taip pat pastiprinti.

Naudokite transporto biržą ir maksimaliai išnaudokite savo puspriekabių pajėgumus ( red. pastaba).

Šaltinis: Schwarzmüller