Author: | Category: Transporto Naujienos |

Nuo 2011 metu liepos 1 d.  pradeda veikti elektroninė kelių mokesčių sistema viaTOLL. ViaTOLL sistemos aparatus viaBOX, privalo išsigyti visos transporto priemonės, kurių bendroji mase yra didesnė nei 3,5t.  Mokesčio dydis priklauso nuo pravažiuotu kilometrų skaičiaus, transporto priemonės masės, euro emisijos klasės ir kelių tipo.

Oficialus elektroninės mokesčių už naudojimąsi keliais rinkimo sistemos „viaTOLL“ puslapis:  www.viatoll.pl/lt

Apskaičiuoti rinkliavą o taip pat visą informaciją apie mokamus kelius  ir alternatyvius kelius kurie yra nemokami, galite rasti paspaude ant žemiau pateiktos nuorodos:

http://213.25.68.37/tc/(X(1)S(5gyeaazdjzrm3q55e1vrax55))/Default.aspx?lang=lt&AspxAutoDetectCookieSupport=1One Response to “Dėmesio, Lenkijoje įsigaliojo „via TOLL“ kelių mokesčio sistema”

  1. ViaToll-ViaBox

    Laba, gal kam bus naudinga informacija, Via Box galima isikyt ne tik ant sienos, bet ir toliau nuo jos, žemėlapi galima rasti cia http://213.25.68.37/TollOverviewMap/default.aspx?lang=lt
    nebutina stovėt didžiausiuose eilėse, galima važiuot ir be viabox per nacionalinius kelius, platkese reik moket 63 zlotus, platkiu yra 3 taskai. Galima jas ir apvažiuot.