Author: | Category: Transporto Naujienos |

Klimato atžvilgiu neutralios vėjo jėgainėsNuo 2022 m. „Asendia“ kompensuos visą anglies dvideginio emisiją nuo surinkimo (pirmoji mylia) iki pristatymo (paskutinė mylia). Kompensacija daugiausia bus vykdoma skatinant atsinaujinančius energijos šaltinius, pavyzdžiui, vėjo jėgaines. „Asendia“, bendra „La Poste“ ir „Swiss Post“ įmonė, paskelbė, kad nuo 2022 m. bus 100 % neutrali CO2 atžvilgiu.

Nuo pat įkūrimo 2012 m. tvarus vystymasis buvo vienas iš „Asendia“ prioritetų. Tačiau per pastaruosius trejus metus bendrovė toliau plėtojo savo tvarumo strategiją, siekdama atkreipti dėmesį į didėjantį veiklos poveikį aplinkai tiekimo grandinėje. Dabar „Asendia“ rodo pavyzdį, kaip pramonė gali pagerinti savo aplinkosauginį veiksmingumą.

2020 m. „Asendia“ kompensuos visą išmetamą ŠESD kiekį, susidarantį dėl tarptautinio transporto Europoje ir iš Europos į kitus žemynus. Iš viso kompensuota 59 990 tonų CO2 ekvivalento, kuriuo paremtas „EcoAct“ sertifikuotas vėjo jėgainių parkas Indijoje. 2021 m. „Asendia“ paskelbė apie savo ketinimą nedelsiant kompensuoti visą tarptautinio vežimo visame pasaulyje išmetamų teršalų kiekį.
Nuo 2022 m. „Asendia“ kompensuos ne tik visą tarptautinio transporto, bet ir krovinių gabenimo per mūsų „pirmosios ir paskutinės mylios“ partnerius išmetamą ŠESD kiekį, taip pat pastatų, grąžinimo, mašinų ir būtinų verslo kelionių išmetamą ŠESD kiekį.

2021 m. ir 2022 m. kompensacijomis taip pat bus remiamas dar vienas „EcoAct“ sertifikuotas vėjo jėgainių parko projektas, šį kartą Kinijoje, kurios 70 proc. energijos poreikių vis dar tenkinama anglimis.
„Asendia“ įsipareigojimo siekti didesnio tvarumo paisoma ir valdyboje: pavyzdžiui, „Asendia“ žmogiškųjų išteklių vadovė Barbara Schielke ateityje bus atsakinga ir už įmonės socialinę atsakomybę – šią užduotį ji atliks su užsidegimu ir atsidavimu.

Barbara Schielke apie šį pranešimą: „Mūsų pasaulis tampa vis labiau susietas tarpusavyje, taip pat ir dėl tarptautinių siuntų. Būdami vieni didžiausių logistikos paslaugų teikėjų pasaulyje, mes, „Asendia“, savaime suprantama, žinome, kokia svarbi yra aplinkos apsauga. 2022 m. sausio mėn. pasiekėme svarbų pirmąjį etapą: dabar kompensuojame visą išmetamą anglies dioksido kiekį. Didžiuojamės, kad esame pavyzdys šioje pramonės šakoje, ir toliau stengsimės ieškoti tvariausių sprendimų savo klientams.“

„Asendia“ generalinis direktorius Marcas Pontet apie įmonės socialinės atsakomybės pareigūno pareigybės įsteigimą: „Mūsų įsipareigojimas siekti didesnio tvarumo remiasi mūsų steigėjų – bendrovių „The Post“ ir „Swiss Post“ – sukurtais pagrindais. „Asendia“ didžiuojasi, kad tęsia šį palikimą ir savo strateginiame mąstyme didžiausią dėmesį skiria tvarumui. Specialaus posto direktorių valdyboje įsteigimas buvo kitas logiškas žingsnis šioje evoliucijoje“.

Daugiau informacijos apie „Asendia“ tvarumo planus rasite:
www.sustainability.asendia.com/

„Asendia“ – pasaulinis tinklas, veikiantis vietoje

„Asendia“ yra viena iš pirmaujančių e. prekybos logistikos paslaugų teikėjų, pristatanti siuntas, paketus, laiškus ir leidinius visame pasaulyje. Prancūzijos „La Poste“ ir Šveicarijos pašto bendra įmonė „Asendia“ padeda verslo partneriams plėstis tarptautiniu mastu, teikdama jiems pritaikytus logistikos sprendimus ir išmaniąsias technologijas, kad tarpvalstybinė prekyba būtų paprasta, patikima ir tvari.

Pasauliniu mastu įsigydama ir bendradarbiaudama „Asendia“ siūlo visiems prekių ženklams skaitmeninius sprendimus, kurie pagerina elektroninės prekybos patirtį ir skatina augimą prisijungiant prie pasaulinių rinkų.

Šiuo metu visi „Asendia“ pristatymai visame pasaulyje yra 100 % CO2 neutralizuoti.

„Asendia“ dirba daugiau nei 1 500 darbuotojų 17 biurų Europoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione bei JAV.

Šaltinis: pranešimas spaudai www.asendia.de